Undă verde pentru șoferi! S-a finalizat noul tronson din Inelul 2, între zona Iulius Mall Open Ville și strada Demetriade, porțiunea din vecinătatea strada Baader.
Anunțul a fost făcut de primarul Timișoarei, Nicolae Robu.
“Felicitări și mulțumiri, Sylc Con Trans, firmă excelentă, executantul lucrării „Pasajul Popa Șapcă”. Felicitări și mulțumiri, Direcția Edilitară a Primăriei Timișoara! Dragi timișoreni, vă asigur, încă o dată, că facem tot ce ne stă în putință pentru modernizarea accelerată -în forță, cum îmi place mie să spun!- a orașului nostru! La toamnă, vom fi la un cu totul alt nivel! Și vă mulțumesc din suflet, pentru înțelegere și suport”, a transmis edilul.
























