Administrație

Salubrizarea străzilor continuă la Timişoara

Salubrizarea străzilor continuă la Timişoara

Curățenia demarată de firma de salubritate în cartierele Timișoarei continuă săptămâna aceasta, simultan în nordul și sudul orașului. Ca să poată efectua curățenia și la marginea carosabilului, șoferii sunt rugați să elibereze drumurile și să nu parcheze în zonele în care echipele de salubritate vor acționa. Comisia de Circulație a stabilit programul de intervenție, iar în cartiere au fost amplasate afișe informative.

Program salubrizare Zona Nord

16.09.2019

Str.Barzava  (din Calea Bogdanestilor in Lisabona)  07:00 – 11:00

Str.Ioan Negulici (din Barzava in Maslinului)  08:00 – 10:00

Str.Zorile  (din Barzava in Maslinului)    09:30 – 11:30

Str.Alexandru Lapusneanu  11:00 – 14:00

Str.Vidin (din Barzava in  Alex. Lapusneanu)  12:00 – 13:00

Str.Veronica Micle  12:30 – 14:00

Str.Lupeni  13:30 – 14:30

Str.Alecu Russo  14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Barzava  (din Lisabona in Dunarea)  07:00 – 10:00

Str.Lisabona   09:00 –10:30

Str.Cosmonautilor   08:30 – 11:00

Str.Ciobanului  10:00 – 12:00

Str.Maslinului  (din Dunarea in Tebea)  11:00 – 13:00

Str.Dunarea (din Barzava in Orhei) 12:00 – 14:00

Str.Orhei  13:30 – 15:00

18.09.2019

Str.Capitan Dan  (din Dunarea in Tebea) 07:00 – 09:00

Str.Martir Colonel Ioan Uta  (din Dunarea in Tebea)  08:00 – 10:00

Str.Banul Maracine  (din Colonel Ioan Uta in Tebea)  08:30 – 10:30

Str.Dunarea  (din Orhei in Bogdan Petriceicu Hasdeu)  09:30 – 12:00

Str.Ghioceilor   11:00 – 13:00

Str.Dimitrie Tichindel  11:30 – 12:30

Str.Costinesti  13:00 – 14:00

Str.Bogdan Petriceicu Hasdeu  (din Dunarea in Tebea)  13:30 – 15:00

19.09.2019

Str.Tebea (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)  07:00 – 09:00

Str.Maslinului (din Tebea in Calea Bogdanesti)  08:00 – 11:00

Str.Zorile (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)   09:30 – 11:30

Str.Ioan Negulici (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)  10:30 – 12:30

Str.Capitan Dan  (din Calea Bogdanestilor in Tebea)  12:00 – 14:00

Str.Martir Colonel Uta (Tebea in Calea Bogdanesti)  13:00 – 15:00

20.09.2019

Str.Tebea  (din Martir Colonel Ioan Uta in Bogdan Petriceicu Hasdeu)  07:00 – 10:00

Str.Bogdan Petriceicu Hasdeu  (din Tebea in Calea Bogdanestilor)  09:00 – 12:00

Str. Fratii Buzesti  09:30 – 11:00

Str.Banul Maracine (din Tebea in Calea Bogdanestilor) 11:30 – 13:00

Str. Aprodul Movila  (din Martir Colonel Ioan Uta in Bogdan P.Hasdeu) 12:00 – 15:00

Str.Ion Pop Retegatul  13:30 – 15:00

Str.Zalau  12:30 – 14:00

21.09.2019

Str.Dunarea  (din Barzava in Calea Bogdanestilor)  07:00 – 12:00

Str.Taborului  11:00 – 14:00

Str.Semicerc  13:00 – 15:00

Program de salubrizare Zona Sud

16.09.2019

Str.Andrei Saguna (din Bega in Tigrului) 07:00 – 09:00

Str.Iosif Vulcan  08:00 – 10:00

Str.Moise Nicoara 09:00 – 11:00

Str.Frederic Chopin  10:30 – 11:30

Str.Dr.Ioan Bontila  11:00 – 12:30

Str.Cezar Boliac  12:00 – 13:30

Str.Ioan Inocentiu Klein  13:00 – 14:30

Str.Vasile Carlova  13:30 – 15:00

Str.Caprioarei 14:00 – 15:00

Str.Tigrului 13:30 – 15:00

Str.Levantica 14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Baba Dochia  07:00 – 08:00

Str.Emilia Puhallo  08:30 – 09:30

Str.Stefan Octavian Iosif  08:00 – 09:30

Str.Lunei  09:00 – 10:30

Str.Ion Lotreanu  10:00 – 11:00

Str.Alexandru Indries 10:30 – 11:30

Str.Ion Neculce 11:00 – 13:00

Str.Soarelui  11:30 – 12:30

Str.Gheorghe Asachi  12:00 – 13:00

Str.Stefan cel Mare (Stefan Octavian Iosif in Petrov Carmena) 12:30 – 13:30

Str.Petrov Carmena  13:00 – 14:00

Str.Noua (din Ion Neculce in Tiblesului) 13:30 – 14:30

Str.Tiblesului  14:00 – 15:00

Str.Torac  (din Petrov in Tiblesului) 14:00 – 15:00

18.09.2019

Str.Melodiei  07:00 – 08:00

Str.Pindului  08:00 – 11:00

Str.Noua (din Pindului in Tiblesului)  08:30 – 09:30

Str.Constantin Miu Lerca 09:00 – 10:00

Str.Grigore Popit 09:30 – 10:30

Str.Apateu  10:00 – 12:00

Str.Batania 11:00 – 13:00

Str.Herodot  10:30 – 11:30

Str.Torac (din Tiblesului in Campului) 11:30 – 13:00

Str.Fermitatii 12:00 – 13:00

Str.Virgiliu  12:30 – 14:00

Str.Brigadierilor 13:30 – 14:30

Str.Sucului  14:00 – 15:00

19.09.2019

Str.Torac (din Campului in Plopi Kuncz)  07:00 – 10:00

Str.Campului (din Torac in Zefirului)  08:00 – 11:00

Str.Aviatorilor 08:30 – 10:00

Str.Energiei 09:00 – 10:00

Str.Zefirului  09:30 – 11:30

Str.Poiana Marului 10:00 – 11:30

Str.Satu Mare 10:30 – 12:00

Str.Muntrle Mic  11:00 – 12:00

Str.Baia  11:30 – 12:30

Str.Sovata 12:00 – 13:00

Str.Salaj  12:30 – 14:00

Targu Mures  13:00 – 15:00

20.09.2019

Str.Campului (din Zefirului in Caprioarei)  07:00 – 10:00

Str.Ion Luca Banateanul  08:00 – 11:00

Str.Ion Cristoreanu  08:30 – 10:00

Str.Mariana Draghicescu  09:00 – 10:30

Str.Liviu Tempea 10:00 – 11:30

Str.Aurelia Fatu Radutu 11:00 – 12:30

Str.Vasile Cretu 11:30 – 13:00

Str.Efta Botoca  12:30 – 14:00

Str.Franz Ferch 13:30 – 14:30

Str.Garabe Ibraileanu  13:00 – 14:30

Str.Rudolf Walter 10:30 – 14:00

Str.Colonia Radio 13:00 – 15:00

21.09.2019

Str.Canalul Bega 07:00 – 10:00

Str.Parang  07:30 – 09:00

Str.Albastrelelor  08:00 – 09:00

Str.Ludus  09:00 – 10:00

Str.Delinesti  10:00 – 12:00

Str.Bistrei 10:30 – 12:00

Str.Deta 11:00 – 12:30

Str.Martir Nicolae Lacatus 12:00 – 13:30

Str.Tata Oancea  12:30 – 14:00

Str.Traian Demetrescu

Str.Jules Verne

Str.General Magheru

Str.Jokai Mor

Str.Martir Ioan Tanase 1949

Str.Nicolae Tincu Velea

Str.Martir Cornel Popescu 1918

Str.George Toparceanu

Str.Gradinarilor

Str.Calistrat Hogas

Str.Emil Garleanu

Str.Cocorilor

Str.Plopului

Str.Rotunda

Str.Ilia Repin

Str.Parcului

Festivalul Papricasului si vinului 2019

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*